Büyükçekmece En İyi Çiğ Köfteci

November 12, 2020by admin0
cigkofte-3-n7hB_cover.jpg

Büyükçekmece en iyi çiğ köfteci olarak karşınıza tek bir restoran çıkar. Çiğ köfte sevenlerin lezzetli çiğ köfte alabilecekleri bu restoranımız lezzete önem veren ve hakiki çiğköfte yapan tek yerdir. Restoranımız ailecek yemeye müsait olan bir özelliğe sahiptir. Acılı ya da acısız çiğ köfte yemeyi sevenler için her zevke ve tada uygun olan lezzetler bir arada bulunur. Üstelik her restoranda için uygun ölçütlerde ödeme seçeneği de vardır. Ister nakit isterse de kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Porsiyonlar büyük ve sağlıklı olacak şekilde hazırlanır. Tek yapmanız gereken şey aileniz ile birlikte çiğ köfte yemeye Büyükçekmece ye gelmektir.

Büyükçekmece Çiğ Köftecisinin Özellikleri

Çiğ köfte denince akla tam kıvamında lezzetli acılı veya acısız seçenekleri olan bol limon ve marul ile tadı damakta kalan bir lezzet gelir. Pratik bir atıştırmalık olduğu gibi doyana kadar yiyebileceğiz harika bir atıştırmalıktır. Özellikle meze olarak tercih edilmediği birçok yemek ile uyumludur. Çiğ köfte yoğurmak ise zahmetli bir iştir. Tam kıvamında olması için önceden yoğrulmalı ve baharatları tam kıvamında olmalıdır. Bulgurları ise diri kalmamalıdır. Acısı önemlidir. Acısız olanında bile lezzeti için biraz acı kullanılmalıdır.  Temiz ve hijyenik hazırlanmalı ve saklanmalıdır. Günlük taze olarak yapılmalıdır. Servis porsiyonları her müşteriye hitap etmeli ve ücreti makul olmalıdır. Firmamız Büyükçekmece çiğ köfteci olarak bu özelliklere tam uyarak hizmet vermektedir. Bu sayede sektörde öncü konumdadır.

Büyükçekmece Sağlıklı Çiğ Köfte

Büyükçekmece en iyi çiğ köfteci alanında hazırlanan her bir içerik sağlıklı olacak şekilde dizayn edilir. Sağlık için tescil edilen restoranla  sizler için birçok lezzet vardır. Çiğ köfte yemeyi sevenler için bu alanda hem kalitesi hem de şıklığı ile ön plana çıkan mekanlarda bu lezzetlerin tadına varabilir ve açlığınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Üstelik bu lezzet için ödeyeceğiniz ücret de oldukça makul bir seviyededir. Çiğ köfte yemeyi sevenler için hem etli hem de etsiz olacak zengin seçenekleri ve yöresel tatları ile tanışabilirsiniz. Sizler için hem acılı hem de acısız olacak seçenekler de burada mevcuttur. Sadece tercihinizi yaparak açlığınızı giderebilirsiniz.

Özel menüleri ile sizlere yeni tatlar sunan https://www.hazyemek.com/ ile iletişime geçebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Sipariş Hattı

+905392995534


Hafta içi: 10.00 – 24.00
Hafta Sonu: 10.00 – 24.00

Fatih Adnan Kahveci Bulvari No:6 B 34500 Büyükçekmece/İstanbul